ODZIEŻ STRAŻACKA

ODZIEŻ SŁUŻBOWA I MUNDUROWA
ODZIEŻ ROBOCZA I OCHRONNA, ODZIEŻ PRZECIWDESZCZOWA I SPORTOWA

Nowe produkty

Ubranie SX3 w kolorze Gold

W maju 2016r. uzyskaliśmy nowe świadectwo CNBOP na ubranie specjalne SX3 w kolorze Gold ( R-stop ). Ubranie produkujemy w  wersji standardowej oraz na życzenie odbiorców z dodatkowymi bocznymi kieszeniami mieszkowymi na udach.

Wzrosła o ok.10% wytrzymałość mechaniczna tkaniny dzięki siatce R-stop. Pozostałe parametry ubrania pozostają bez zmian.

 

 

W miesiącu lipcu 2015r. rozpoczęliśmy sprzedaż naszego najnowszego ubrania specjalnego DRAGON!!

 Tkanina zewnętrzna to 98%metaaaramid i 2% antysatyk . Ubranie charakteryzuje się dobrymi parametrami ochrony cieplnej ( II-gi poziom ochrony) .Ubranie zostało wyposażone w specjalne szelki ewakuacyjne wykonane z taśmy aramidowej służące do odciągnięcia rannego , lub nieprzytomnego strażaka. Wylot szelek umiejscowiony jest tuż pod kołnierzem , dzięki czemu możliwe jest łatwe i szybkie ich użycie , bez konieczności odpinania noszaka z butlami tlenowymi.

Od maja 2013r. prowadzimy sprzedaż  ubrania specjalnego TOP FIRE !!

Tkanina zewnętrzna to 94% NomexIII ,5%paraaramid , 1% antysatyk . Ubranie charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem odporności na promieniowanie cieplne RHTI24 , przekraczającym 30s. Ubranie zostało wyposażone w specjalne szelki asekuracyjno-ratownicze wykonane z taśmy aramidowej służące do odciągnięcia rannego , lub nieprzytomnego strażaka. Wylot szelek umiejscowiony jest tuż pod kołnierzem , dzięki czemu możliwe jest łatwe i szybkie ich użycie , bez konieczności odpinania noszaka z butlami tlenowymi.