O FIRMIE

Firma Scantex jest jednym z liderów produkujących ubrania specjalne na polskim rynku. Zróżnicowanie cenowe oferty i wysoka jakość wykonania produktów wpływają na silną pozycję konkurencyjną firmy na polskim rynku. Firma pełni również znaczącą rolę, jeżeli chodzi o produkcję kombinezonów specjalnych strażackich oraz kombinezonów dla grup ratowniczych.

DROGA DO ROZWOJU

Firma "SCANTEX" została założona w lutym 1997r. W początkowym okresie działalności zajmowaliśmy się wypożyczaniem maszyn i urządzeń szwalniczych oraz podwykonawstwem w zakresie produkcji odzieży rynkowej, mundurowej i ochronnej.

Od 1998r zajęliśmy się produkcją odzieży dla państwowych i ochotniczych straży pożarnych, umundurowania dla policji, straży miejskich, bankowych, lotniskowych oraz firm ochroniarskich. Niezależnie od produkcji własnej na rynek krajowy od kilku lat wytwarzamy odzież specjalną dla straży pożarnych na rynki zagraniczne.

W 2004 po wejściu Polski do Unii Europejskiej uzyskaliśmy certyfikaty na ubrania specjalne dla straży pożarnej spełniające wymogi normy EN469.

Obecnie posiadamy kilka certyfikatów na produkcję odzieży strażackiej specjalnej, oraz zatwierdzenia dokumentacji na ubiory z przeznaczeniem dla straży pożarnej i służb mundurowych.

W swojej produkcji stosujemy tkaniny i dodatki spełniające najwyższe wymagania i standardy poparte badaniami w notyfikowanych laboratoriach. Cechą wyróżniającą firmę Scantex jest wysoka jakość oferowanych produktów, konkurencyjne ceny ubrań specjalnych oraz wprowadzenie dodatkowych funkcjonalności jak np. szelki asekuracyjno ratownicze do produkowanych ubrań.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne

Opracowujemy ubrania na bazie najnowszych technologii materiałowych oraz w oparciu o potrzeby użytkowników końcowych.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Do naszej produkcji wybieramy materiały z najnowszymi rozwiązaniami surowcowymi i technologicznymi.

TERMINOWOŚĆ I RZETELNOŚĆ

Zamówienia realizujemy rzetelnie i terminowo, często dostosowując się do potrzeb klientów.

Scantex
Jesteś w dobrych rękach

Zobacz nasz film promocyjny

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń do nas
  • ul. Skalskiego 25
    83-004 Pruszcz Gdański
  • tel. 583000403
  • kom. 693 865 826
Adresy kontaktowe
Sekretariat
biuro@scantex.com.pl
Przyjmowanie ustalonych zamówień
zamowienia@scantex.com.pl
Marketing i promocja
klaudia.kocmiel@scantex.com.pl

Copyright © by scantex